Ogłoszenia 21 IV 2024

21 IV 2024

1. Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Będziemy go przeżywać pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”. Dziś składka inwestycyjna.
  3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.
  4. W środę podczas Mszy Świętej rozdanie krzyży dla kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej. Zapraszam młodzież z rodzicami. Bierzmowanie odbędzie się 11 maja o godz. 9.00 w Boguchwale.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Na Mszę Świętą i spotkanie zapraszam dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami.
  6. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 9.00 proszę parafian z numerów od 251-260 (z kwiatami).
  8. Podziękowania: za włączenie się w czytanie Pisma Świętego, za skoszenie trawy wokół kościoła, za odmalowanie kościoła.