Ogłoszenia 7 IV 2024

2. Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela miłosierdzia

7 IV 2024

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy Świętej o 15.00 procesja na cmentarz.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego w czasie Mszy Świętej o godz. 18.00. Deklaracje można zabrać ze stolika pod chórem.
  4. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas.
  5. W środę na Mszę świętą i spotkanie zaprasza, kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Na Mszę Świętą i na spotkanie zapraszam dzieci z klasy trzeciej i ich rodziców.
  7. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 9.00 proszę parafian z numerów od 231-240 (z kwiatami).
  9. W przyszłą niedzielę – Niedziela Biblijna. Nasza parafia włączy się w Ósme Narodowe Czytanie Pisma Świętego. W kościele będziemy czytać Księgę Dziejów Apostolskich. O godz. 15.00 Msza Święta dla dzieci.
  10. Jest do nabycia nowy numer „Promyczka Dobra”.