Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
31 V 2026
- Dzisiaj kończymy okres komunii wielkanocnej, zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 15.00 zakończenie nabożeństw majowych.
- W wtorek zbiórka dla ministrantów.
- W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
- Spowiadamy codziennie od godz. 17.30, w środę od 17.15, będzie dwóch dodatkowych księży, w piątek od godz. 17.00. W poniedziałek i wtorek proszę aby do spowiedzi przyszły dzieci pierwszokomunijne.
- W środę Msza Święta Prymicyjna księży wyświeconych dla naszej diecezji.
- W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Msze Święte o godz. 7.30 i 10.00 z procesją eucharystyczną na Zagóry. Nie będzie Mszy Świętej popołudniowej. Proszę, aby dziewczynki w białych sukienkach rzucały kwiaty, a chłopcy w komeżkach dzwonili dzwonkami. Proszę, aby zabrać feretrony. Bardzo proszę Strażaków o pomoc podczas procesji.
- Przez całą oktawę będzie procesja wokół kościoła.
- W czwartek będzie adoracja od godz. 19.00 do godz. 6.00 rano w piątek. W Rzeszowie w Parku Sybiraków koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha” początek o godz. 19.00.
- W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych, a o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych
- W sobotę od 17.30 medytacja pierwszosobotnia.
- Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu kościół posprzątają narzeczeni przed ślubem.
- W najbliższą niedzielę będzie do nabycia nowy numer „Promyczka Dobra”