Ogłoszenia 28 IV 2024

28 IV 2024

1. W tym tygodniu w piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – Głównej Patronki Polski, dzień odpustu parafialnego. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Suma odpustowa z procesją, proszę o zabranie sztandarów i feretronów. Spowiedź przed odpustem we wtorek od godz. 17.00.
  3. We wtorek po Mszy Świętej próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie po Mszy świętej, w niedzielę o godz. 15.00.
  5. W środę w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu Diecezjalna Pielgrzymka Trzeźwościowa. Rozpoczęcie o godz. 11.00 Drogą Krzyżową.
  6. W tym tygodniu także przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiadamy codziennie od 17.30, a we wtorek od godz. 17.00. W czwartek odwiedziny chorych od godz. 8.00. W czwartek po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  7. W sobotę od 17.30 medytacja pierwszosobotnia.
  8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.00. Pozostałe Msze Święte jak zawsze. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 9.00-10.00. Następnie sprzątanie kościoła przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych, będzie w drugą niedziele miesiąca 12 maja.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na składkę inwestycyjną.