Ogłoszenia 14 IV 2024

14 IV 2024

1. Dziś Niedziela Biblijna. Nasza parafia włączy się w Ósme Narodowe Czytanie Pisma Świętego. W kościele od godz. 13.30 będziemy czytać Księgę Dziejów Apostolskich. O godz. 15.00 Msza Święta dla dzieci.
  3. We wtorek spotkanie dla ministrantów.
  4. W czwartek Msza Święta będzie tylko rano o godz. 7.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 9.00.
  5. W piątek na Mszę Świętą i spotkanie zapraszam dzieci z klasy trzeciej i ich rodziców. O godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 9.00 proszę parafian z numerów od 241-250 (z kwiatami).
  7. Nowenny we wtorek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin, a w czwartek za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji potrzebujących i pełniących dzieła miłosierdzia.
  8. W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Tam odbędzie się dalsza część spotkania. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin. Zachęcamy również, aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów w wieku powyżej 15 roku życia.
  9. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.