5 V 2024

1. Dziś Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.00. Pozostałe Msze Święte jak zawsze. Szesnaścioro dzieci po raz pierwszy będzie w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Pamiętajmy o Nich w modlitwie. Przez cały tydzień dzieci, będą przeżywać radość z przyjęcia Pana Jezusa do serca. W poniedziałek odnowią przyrzeczenia chrzcielne, we wtorek złożą przyrzeczenia abstynenckie, w środę będzie dzień dla misji, w czwartek przyjdą na Adoracje Najświętszego Sakramentu, w piątek otrzymają obrazki na pierwsze piątki, a sobotę zawierzą się Matce Bożej.
  2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza Święta.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. Procesja do krzyża misyjnego.
  5. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W środę uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Imieniny Księdza Prałata. Pamiętamy o Nim w modlitwie
  7. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. O godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  9. W sobotę w Boguchwale o godz. 9.00 bierzmowanie.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 9.00 proszę parafian z numerów od rodz. Ostrowskich do rodz. Kowal (z kwiatami).
  11. W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie, zmiana tajemnic różańcowych. Do nabycia będzie nowy numer Promyczka Dobra.
Ogłoszenia 5 V 2024 Ogłoszenia 28 IV 2024 Ogłoszenia 21 IV 2024 Ogłoszenia 14 IV 2024 Ogłoszenia 7 IV 2024 Ogłoszenia 31 III 2024