Ogłoszenia 9 V 2021

6. Niedziela Wielkanocna

9 V 2021

  1. Dziś o godz. 12.00 odbędzie się I-sza Komunia św. Po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. 21 dzieci. Pamiętajmy o Nich i o Ich rodzicach w modlitwie. Przez cały tydzień dzieci, będą przeżywać radość z przyjęcia Pana Jezusa do serca. W poniedziałek odnowią przyrzeczenia chrzcielne, we wtorek złoża przyrzeczenia abstynenckie, w środę będzie dzień dla misji, w czwartek przyjdą na Adoracje Najświętszego Sakramentu, w piątek otrzymają obrazki na pierwsze piątki, a sobotę zawierza się Matce Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu.
  2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza św.
  3. W tym tygodniu wypada wiele modlitw. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. Będzie procesja do krzyża misyjnego. W czwartek od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego. W tym tygodniu także będą nasze parafialne nowenny: w czwartek w intencji szkoły za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a piątek o trzeźwość za wstawiennictwem św. Maksymiliana. Codziennie też nabożeństwo majowe. W piątek o 20.00 Droga światła.
  4. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla kandydatów na lektorów.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, składka na remont dachu.
  6. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy odpuście parafialnym. Dziękuję też za skoszenie trawy wokół kościoła i plebani.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z nr 121-130 (z kwiatami).
  8. W piątek i sobotę w Domu Kultury od godz. 8.00-17.00 Sołtys będzie zbierał podatek i opłaty za śmieci.
  9. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.