Ogłoszenia 8 VIII 2021

8 VIII 2021

1. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj modlili się w Sanktuarium w Niechobrzu o trzeźwość. Niech ta intencja towarzyszy nam szczególnie w sierpniu. Podejmujmy także abstynencję.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30.
  3. W tym tygodniu będziemy modlić się w nowennach: w piątek za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji szkoły, a w sobotę we wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego o trzeźwość.
  4. W sobotę po Mszy św. pouczenia przed chrztami.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu dziękujemy Panu Bogu za zbiory. Przygotujmy się do tej uroczystości także przez spowiedź. Poświecenie ziół, kwiatów, zbóż i owoców na Mszach św. o 7.30 i 10.30, a na sumie także wieńców dożynkowych. Na Mszy św. o godz. 15.00 będzie chrzest.
  6. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca składka na remont dachu.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z Zagór (z kwiatami).
  8. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.