Ogłoszenia 8 III 2020

2 Niedziela Wielkiego Postu

8 III 2020

1. Dziś niedziela –Ad gentes, modlimy się za misjonarzy, szczególnie za ks. Jacka Kędziora pracującego w Papui Nowej Gwinei. Jałmużna wielkopostna zbierana u nas w Kościele zostanie przekazana dla niego.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00, a po nich Msza św.

3. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00.

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 (po niej Msza św.) oraz o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież.

6. Nowenny:

  • W piątek za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji szkoły;
  • W sobotę za wstawiennictwem św. Maksymiliana o trzeźwość;

7. Spotkania:

  • We wtorek Caritas, AK i Zespół Synodalny;
  • W środę po Mszy św. ministranci;
  • W czwartek o 15.00 koło misyjne;
  • W czwartek po Mszy św. pouczenia przed chrztami, a o 18.00 spotkanie dla młodzieży;

8. Sprzątanie kościoła: sobota godz. 9.00 nr 131 – 150 (bez kwiatów).

9. Zapowiedzi.

10. Ogłoszenie Sołtysa: w dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) oraz 16 marca (poniedziałek) sołtys będzie przyjmował opłaty na podatek, śmieci i spółki wodne.

11. Bardzo dziękuje wszystkim za wszelką pomoc w czasie misji parafialnych i wizytacji. Najpierw za obecność. Dziękuję za przygotowanie dekoracji, wszelkie dary w postaci żywności, za ofiary składane w tym czasie na tace i indywidualnie. Dziękuję ministrantom, lektorom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, scholi, paniom za pomoc w kuchni. Dziękuję rodzicom bierzmowanych i bierzmowanym. Wizytacja przebiegała spokojnie. W miarę wszystko się udało. Nich owocem misji i wizytacji będzie żywe uczestnictwo w życiu parafii.

12. Intencje mszalne.