Ogłoszenia 6 VI 2021

6 VI 2021

1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. W procesji chcemy oddać cześć Panu Bogu obecnemu Najświętszym Sakramencie. Dziś procesja po sumie, a w dni powszednie po Mszy św. o 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie. W czwartek zakończenie oktawy. Poświecenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Nie będzie adoracji przed Mszą św.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowy.
  3. W środę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Proszę też o udział we Mszy św. i procesji.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt Zawierzenia się Sercu Jezusowemu, w sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.
  5. Od przyszłej niedzieli uruchomimy klimatyzację, dlatego drzwi główne będą zamknięte. Bardzo też proszę, aby zamykać drzwi wahadłowe, a boczne w przedsionku mogą być otworzone. Bardzo proszę, aby stosownie ubierać się do kościoła. Mężczyzn proszę, aby nie przychodzić w krótkich spodniach, a kobiety również proszę o odpowiedni ubiór.
  6. W niedzielę 20 czerwca o godz. 15.00 będzie rocznica pierwszej Komunii św.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie i za udział w procesji Bożego Ciała.
  8. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z nr 171-180 (bez kwiatów).
  10. Zapowiedzi
  11. Do nabycie nowy numer „Promyczka dobra” w cenie 5 zł.
  12. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.