Ogłoszenia 5 IX 2021

5 IX 2021

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych, modlimy się o pokój w Afganistanie.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej w sprawie zmiany dachu.
  3. W środę Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświecenie ziarna na zasiew. Poświecenie ziarna będzie też w najbliższą niedzielę na sumie.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I- szej Komunii św.
  5. W czwartek adoracja od 17.30. W po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8. Przypominam, aby też przyjść na Mszę św.
  6. Po wakacyjnej przerwie wracamy do piątkowej modlitwy różańcowej i katechezy dla dorosłych o godz. 20.00. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian.
  7. W sobotę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 7.00.
  8. Wracamy też do Mszy św. dla dzieci w drugą niedzielę miesiąca czyli w najbliższą niedzielę. Próba scholii dziecięcej w środę po Mszy św.
  9. Ks. Jacek Kędzior dziękuje za modlitwę i ofiary złożone na misje.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  numerów11-20 (z kwiatami).
  11. Jest do nabycia wrześniowy numer „Promyczka Dobra” w cenie 5 zł.
  12. Zapowiedzi.
  13. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.