Ogłoszenia 4 IX 2022

4 IX 2022

1. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy, aby dzieci przed lekcjami czy po lekcjach przychodziły pomodlić się do kościoła.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowy. Dziś na Jasnej Górze Ogólnopolskie Dożynki.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci z klasy trzeciej w sprawie przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.
  4. W czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 oraz poświecenie ziarna na zasiew. Poświecenie będzie też w przyszłą niedzielą na Sumie.
  5. W czwartek na Mszę św. i na spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej.
  6. Po wakacyjnej przerwie wracamy do spotkań duszpasterskich: we wtorek o godz. 15.00 Koło misyjne. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian z końcowych numerów do rodziny Edwarda Kamyka (z kwiatami).
  8. W przyszłą niedzielę będzie do nabycia nowy numer Promyczka Dobra.