Ogłoszenia 31 VII 2022

31 VII 2022

1. Jutro rozpoczynamy sierpień, szczególny miesiąc dla nas Polaków. Zachęcamy do abstynencji od alkoholu.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 17.30, w piątek od 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci po trzeciej klasie wyspowiadały się w poniedziałek lub wtorek, pozostałe dzieci w środę lub czwartek, a piątek bardzo proszę, aby pozostawić dla młodzieży i dorosłych.
  3. We wtorek możliwość uzyskania odpustu „Porcjunkuli”.
  4. W czwartek rozpoczęcie Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Msza św. o godz. 6.30 przy rzeszowskiej Farze.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  7. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Medytacja pierwszosobotnia od 17.30.
  8. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian z numerów od 221-240 (z kwiatami).