Ogłoszenia 30 VIII 2020

30 VIII 2020

1. Dziś w katedrze dożynki diecezjalne. Dziękuje za zorganizowanie wyjazdu z wieńcem.
  2. Msze św. w tygodniu o 18.00.
  3. We wtorek początek roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 8.30. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, aby z Panem Bogiem rozpocząć rok pracy. Spowiedź dla dzieci w poniedziałek od godz. 17.15. Młodzież ze szkól średnich niech też wyspowiada się i w tym dniu uczestniczy we Mszy św.
  4. Bardzo proszę rodziców przypilnować, aby dzieci posiadały odpowiednie pomoce do katechizacji. W tym tygodniu będzie można na lekcji religii złożyć zamówienie na katechizmy i ćwiczenia.
  5. Dbajmy o religijne wychowanie dzieci i młodzieży. Dzieci też są zobowiązane do uczestnictwa we Mszy św. w każdą niedzielę. Od września w każdą drugą niedzielę miesiąca o 15.00 będzie Msza św. dla dzieci. W przyszłą niedziele będzie można kupić „Promyczek dobra”. Jest to gazeta dla dzieci od 1do 4 klasy. Cena 5 zł.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. Spowiedź codziennie: w poniedziałek od 17.15; wtorek – czwartek od 17.30. W piątek od 17.00.
  8. Od września nastąpi zmiana w pierwszoczwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Będzie ona po Mszy św. do godziny 24.00. W pozostałe czwartki pół godziny przed Mszami św.
  9. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.
  10. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  11. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ.
  12. Po Mszy św. spotkanie dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do sakramentu bierzmowania.
  13. W sobotę o 17.30 medytacja pierwszosobotnia, a po Mszy św. Nowenna do NMP Częstochowskiej.
  14. W najbliższą niedziele zmiana tajemnic różańcowych.
  15. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 51-60 (z kwiatami).
  16. Dziękuję za uporządkowanie śmieci na cmentarzu.
  17. Dziękuję za zrobienie rowu przy ogrodzeniu.
  18. Intencje mszalne zamieszczone w gablocie i w Internecie.