Ogłoszenia 30 V 2021

Uroczystość Najświętszej Trójcy

30 V 2021

 1. Dziś o 15.00 Nabożeństwo Majowe, a jutro zakończenie nabożeństw. Od wtorku będziemy modlić się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy od 17.30, w piątek od 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci pierwszokomunijne wyspowiadały się w poniedziałek i we wtorek.
 3. W środę o godz. 18.00 Msza św. prymicyjna z błogosławieństwem prymicyjnym kapłanów wyświeconych w tym roku dla naszej diecezji.
 4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Msze św. o godz. 7.30 i 10.00 z procesją. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Proszę, aby przygotować się duchowo do tego wydarzenia, skorzystać z sakramentu pokuty. Jak dobrze wiemy z procesją pójdziemy na Zagóry i tam będzie jej zakończenie. Bardzo proszę strażaków o zabranie chorągwi i baldachimu. O niesienie obrazu i figur proszę: Koło Gospodyń Wiejskich, Koło misyjne, młodzież oraz ministrantów. Proszę, aby dziewczynki ubrane na biało rzucały kwiatki, a chłopcy ubrani w komeżki dzwonili dzwonkami, szczególnie dzieci pierwszokomunijne. Przez cały tydzień będzie procesja po Mszy św., a w niedzielę po sumie.
 5. W Boże Ciało o godz. 18.00 będą Nieszpory Eucharystyczne i adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
 6. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. O godz. 20.00 różaniec i katecheza.
 7. W sobotę o 17.30 medytacja pierwszosobotnia.
 8. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z nr 161-170 (bez kwiatów).
 10. Zapowiedzi
 11. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.