Ogłoszenia 3 X 2021

3 X 2021

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych oraz składka do puszek dla Piotra i Kazimierza, którym spalił się dom. Za zebrane pieniądze zakupimy im potrzebne rzeczy.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w niedzielę o 15.00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. W tym tygodniu nabożeństwa prowadzić będą kandydaci do bierzmowania.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie dla scholii dziecięcej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  6. W piątek o 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  7. W przyszłą niedzielę XXI Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży. Msza św. popołudniowa dla dzieci oraz przyjęcie nowych ministrantów. Zbiórka dla nich w sobotę o godz. 10.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  numerów 51-60 (z kwiatami).
  9. Dziś wyścig kolarski. Będą utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 12.30-15.30. Szczegóły na ogłoszeniu w gablocie.
  10. Jest do nabycia nowy „Promyczek dobra” w cenie 5 zł.
  11. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.