Ogłoszenia 3 I 2021

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

3 I 2021

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Tajemnice różańcowe proszę wymienić między sobą.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o 7.30, 10.30 i 15.00. Proszę przynieść do kościoła wodę do poświecenia. Ponieważ w tym roku nie ma wizyty duszpasterskiej to w Uroczystość Objawienia Pańskiego na każdej Mszy św. udzielimy błogosławieństwa, poświecimy wodę, kadzidło i kredę, a pozostałe obrzędy wypełnicie w domu. Szczegóły w środę.
  3. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do 24.00. W tym dniu będziemy modlić się o powołania. Ksiądz Biskup prosił, aby w każdej parafii był jeden dzień w miesiącu poświęcony modlitwie w tej intencji. U nas będzie to pierwszy czwartek.
  4. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych; o 20.00 różaniec w kościele.
  5. W sobotę na Mszy św. będzie przyjęcie nowych ministrantów.
  6. Dziękuje za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian od rodz. Długosz do Franczyk (bez kwiatów).
  7. Organista dziękuje za ofiary złożone na opłatki. W Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 15.00 zostanie doprawiona Msza św. za parafian z Jego intencji.
  8. Intencje mszalne i ogłoszenia zamieszczone są w gablocie i w Internecie.