Ogłoszenia 29 V 2022

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

29 V 2022

 1. Od piątku przeżywamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Przez cały tydzień będziemy prosić o moc Ducha Świętego dla nas wszystkich. Będziemy też modlić się w intencji diakonów przygotowujących się do święceń prezbiteratu, które odbędą się w sobotę o godz. 10.00 w Katedrze Rzeszowskiej. Do wtorku nabożeństwa majowe, od środy po Mszy św. będziemy odmawiać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 3. Spowiedź codziennie od poniedziałku od godz. 17.30, w piątek od 17.00. Bardzo prosimy, aby dzieci z klasy trzeciej wyspowiadały się w poniedziałek lub we wtorek, a pozostałe dzieci w środę i czwartek.
 4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla chłopców z klasy trzeciej, którzy chcą zostać ministrantami.
 5. W środę, w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania, zapraszam na Mszę św. i spotkanie uczniów klasy siódmej wraz z rodzicami. W środę dzień dziecka. Będziemy modlić się w ich intencji.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
 7. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych. O godz. 20.00 różaniec i katecheza.
 8. W sobotę od 17.30 medytacja pierwszosobotnia, a po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej.
 9. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 prosimy o to parafian z numerów od 91-100 (bez kwiatów).
 11. Zapowiedzi.