Ogłoszenia 28 VIII 2022

28 VIII 2022

1. Dziś w Katedrze Dożynki Diecezjalne. Dziękuję za udział delegacji z naszej Parafii.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy codziennie od 17.30, a w piątek od 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci po wyspowiadały się do środy.
  3. W czwartek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 9.00.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  6. W sobotę medytacja pierwszosobotnia od godz. 17.30.
  7. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Dziękuję za ofiary złożone na remont dachu.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian od rodziny Długosz do rodziny Franczyk (z kwiatami).
  10. Fundacja „Auxilium” uruchamia od 1 września br. linię wsparcia dla małżonków, młodzieży i opiekunów, a zwłaszcza dla rodzin przeżywających kryzys. Pod bezpłatnym numerem tel. 800 800 607 można uzyskać pomoc specjalistów (m.in. psychologa, prawnika, seksuologa, psychoterapeuty i terapeuty rodzinnego).