Ogłoszenia 26 XII 2021

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

26 XII 2021

  1. Dziś Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zachęcamy, aby małżonkowie przy wspólnej modlitwie w domach odnowili przyrzeczenia małżeńskie.
  2. Jutro Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty – imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego sakramentu od 16.30.
  4. W piątek zakończenie roku kalendarzowego 2021. W tym dniu będą dwie Msze św. i nabożeństwa dziękczynno-przebłagalne: o godz. 9.00 oraz o godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. popołudniowej będzie trwać do 21.00. Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok oraz pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu modlimy się pokój. Msze św. o godz. 7.30, 10.30 i 15.00. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duch przyjdź”. Można za to zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Dziękuję za ofiary złożone na remont dachu.
  8. Sprzątanie kościoła w czwartek po Mszy św. Proszę Parafian z  numerów 181-200 (bez kwiatów).
  9. W związku z tym, że nie będzie wizyty duszpasterskiej prosimy o zgłaszanie się rodzin, które chciałyby, aby poświecić domy.