Ogłoszenia 26 IX 2021

26 IX 2021

1. Dziś po każdej Mszy św. liczenie wiernych. Rada Rodziców ze szkoły rozprowadza dziś przy kościele cegiełki na sztandar i tablicę pamiątkową do szkoły.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30, w piątek od godz. 16.00. Od piątku Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00. Bardzo proszę, aby dzieci z czwartej klasy wyspowiadały się w poniedziałek i wtorek, pozostałe dzieci ze szkoły podstawowej w środę i czwartek, a piątek prosimy zostawić dla starszych.
  3. We wtorek o 15.00 spotkanie Koła misyjnego, a po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.
  4. W czwartek adoracja od 17.30.
  5. W piątek odwiedziny chorych od 8.00.
  6. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Podczas Mszy św. poświecenie i rozdanie różańców dla dzieci z klasy trzeciej. Zapraszamy do licznego udziału w modlitwie różańcowej przez cały październik. Proszę, aby rodzice zmobilizowali dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach.
  7. W piątek o 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  8. W sobotę od 16.30 medytacja pierwszosobotnia.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Także składka do puszek dla Piotra i Kazimierza, którym spalił się dom. Za zebrane pieniądze zakupimy im potrzebne rzeczy.
  10. Dziękuję za ofiary złożone na wymianę dachu.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  numerów 41-50 (z kwiatami).
  12. W przyszłym tygodniu odbędzie się wyścig kolarski. Będą utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 12.30-15.30. Szczegóły na ogłoszeniu w gablocie.
  13. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.