Ogłoszenia 22 VIII 2021

22 VIII 2021

1. Dziękuję za przygotowanie wieńców dożynkowych. Uczmy się wdzięczności wobec Pana Boga za to, co nam daje.
  2. Jutro wspomnienie bł. Władysława Findysza, w czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  3. Zbliża się początek roku szkolnego. Proszę rodziców o dopilnowanie, by dzieci wypowiadały się z tej okazji Także uczniów szkól średnich proszę, aby z Bogiem rozpoczęli nowy rok.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na remont dachu.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  Granic (bez kwiatów).
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Jacka Kędziora misjonarza z Papui Nowej Gwinei. Składka będzie przeznaczona dla Niego. Po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie.
  7. W przyszłą niedzielę w katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitw o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.
  8. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej zaprasza rodziców dzieci klas pierwszych w roku szkolnym 2021/22, na spotkanie organizacyjne w dniu 23 sierpnia 2021 r (poniedziałek) o godz. 17.00.
  9. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.