Ogłoszenia 20 IX 2020

20 IX 2020

1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu.
  2. Dziś po Mszach św. można złożyć podpisy w salce na dole odnośnie zakazu marszów LGBT na ulicach polskich miast (tzw. parad równości).
  3. Msze św. w tygodniu o 18.00.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie scholii.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  6. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla grupy dorosłych.
  8. W sobotę o 10.00 spotkanie dla lektorów.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek dla chorego Huberta Drozda z Nockowej.
  10. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w środę 23 września od godz. 9.00 będzie zbierać płody rolne. Prosimy o wystawienie ich przy drodze.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 81-90 (bez kwiatów).
  12. W kaplicy cmentarnej planujemy wymienić okna i założyć witraże. Cena trzech witraży to ok. 18 tys. zł. Witraże będą przedstawiać: 1) Pana Jezusa Zmartwychwstałego; 2) Matkę Bożą Bolesną; 3) św. Józefa Patrona dobrej śmierci. Prosimy o ofiary na ten cel.
  13. Dziękuję za prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii.
  14. Apel policji.
  15. Intencje mszalne i ogłoszenia zamieszczone w gablocie i w Internecie.