Ogłoszenia 2 V 2021

5. Niedziela Wielkanocna

2 V 2021

1. Dziś podczas każdej Mszy św. zawierzamy parafię św. Józefowi. O godz. 15.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza św. W dni powszednie Msza św. i majówki o 18.00.
  2. Jutro odpust parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek mszy niedzielny. Po sumie procesja. Bardzo proszę strażaków o zabranie chorągwi i baldachimu. O niesienie obrazu i figur proszę: Koło Gospodyń Wiejskich, Koło misyjne, młodzież oraz ministrantów.
  3. We wtorek wspomnienie św. Florian patrona strażaków, w sobotę święto św. Stanisława Patrona Polski, imieniny Księdza Prałata.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek. Spowiedź codziennie od 17.30, w piątek od 17.00.
  5. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. O godz. 20.00 różaniec i katecheza.
  7. W najbliższą niedzielę na dodatkowej Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się I-sza Komunia Święta. Spowiedź w sobotę od godz. 9.00 – 10.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu kościół będą sprzątać rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  9. Do nabycie nowy numer „Promyczka dobra” w cenie 5 zł.
  10. Bardzo proszę zgłaszać wszelkie prace na cmentarzu związane z budową nowych nagrobków lub remontem już istniejących.
  11. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.