Ogłoszenia 2 II 2020

Święto Ofiarowania Pańskiego

2 II 2020

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych, poświecenie gromnic o 7.30 i 10.30. Składka na klasztory kontemplacyjne.

2. Msze św. w tygodniu codziennie o 17.00.

3. W poniedziałek:

• wsp. Św. Błażeja błogosławieństwo jabłek;
  • podczas Mszy św. rozdanie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia komunii św., a po Mszy spotkanie dla rodziców.
  • po Mszy św. proszę AK o rozebranie choinek i szopki;

4. W środę wsp. św. Agaty błogosławieństwo soli, chleba i wody.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź od poniedziałku do środy od 16.30 – proszę aby wtedy wyspowiadały się dzieci ze szkoły podstawowej, w poniedziałek dzieci z klasy IV, a w czwartek i piątek spowiedź od 16.00.

6. W czwartek adoracja od 16.00.

7. W piątek odwiedziny chorych od 8.00.

8. Spotkania duszpasterskie:

• W środę po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.
  • W czwartek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży;
  • W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania;
  • W sobotę o 10.00 dla lektorów.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła; w sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z numerów 81-90 (z kwiatami).

10. Dziś w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale o godz. 16.00 Jasełka w wykonaniu mieszkańców Woli Zgłobieńskiej.

11. Od jutra przez dwa tygodnie na parkingu przed kościołem będzie kontener na makulaturę – zbiórka zorganizowana przez szkołę.

12. Intencje mszalne.