Ogłoszenia 19 VI 2022

12. Niedziela Zwykła

19 VI 2022

  1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Do czwartku procesja z Najświętszym Sakramentem w kościele – dzisiaj popołudniu. Dziś także składka na remont dachu. Na sumie chrzest, a popołudniu rocznica Pierwszej Komunii św.
  2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Zespołu Caritas i Akcji Katolickiej.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, ziół i kwiatów. Przed Mszą św. nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. O godz. 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Wieczorem Msza św. oraz wstawienie Najświętszego Sakramentu i oddanie się Najświętszemu Sercu Jezusa. Po nabożeństwie spotkanie na zakończenie roku duszpasterskiego w domku myśliwskim. Zaproszamy wszystkich parafian.
  5. Proszę, aby dzieci i młodzież wyspowiadały się z okazji zakończenia roku szkolnego, aby w ten sposób podziękować Panu Bogu.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian z numerów od 131-150 (z kwiatami).