Ogłoszenia 19 IX 2021

19 IX 2021

1. Dziś modlimy się w intencji pracowników środków społecznej komunikacji. Korzystajmy dobrze z mass mediów i nie zapominajmy o tych, które prowadzone są przez Kościół katolicki.
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca składka na remont dachu.
  3. We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas.
  4. W środę po Mszy św. próba scholii dziecięcej.
  5. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio, adoracja od 17.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Przypominam też o obecności na Mszy św.
  6. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych w kościele.
  8. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej organizuje zbiórkę płodów rolnych dnia 22 września (środa) od godz. 9.00. Prosimy o zgromadzenie płodów przy drodze.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  numerów 31-40 (bez kwiatów).
  10. Są do nabycia „Kalendarze rolnicze” w cenie 20 zł.
  11. W przyszłą niedzielę Rada Rodziców ze szkoły będzie rozprowadzać cegiełki na sztandar i tablice pamiątkową do szkoły.
  12. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.