Ogłoszenia 19 I 2020

Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara

II Niedziela Zwykła

19 I 2020

1. Dziś Uroczystość św. Józefa Sebastian Pelczara – Patrona naszej diecezji.

2. Msze św. w tygodniu codziennie o 17.00, w poniedziałek też o 7.00.

3. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy!”

4. We wtorek i środę Dzień Babci i Dziadka pamiętajmy o ludziach starszych.

5. W sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła; w sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z numerów 61-70 (bez kwiatów).

7. W tym tygodniu rozpocznie się remont salki na dole. Przez dwie najbliższe niedziele toaleta będzie nieczynna, w zastępstwie w tym czasie będzie otworzona toaleta w Domu Kultury na parterze przy wejściu do biblioteki.

8. Dziękuję za miłe i ciepłe przyjęcie w czasie wizyty duszpasterskiej, za wspólną modlitwę i za spotkanie. Mam nadzieję, że był to dla całej parafii dobry i cenny czas, który będzie promieniował. Dziękuję za wszelkie sugestie; za ofiary składane z tej okazji. Jeżeli kogoś pominąłem lub kogoś nie było w domu, a chciałby jeszcze, aby go odwiedzić to proszę o zgłoszenie.

9. Intencje mszalne.