Ogłoszenia 18 IX 2022

25. Niedziela Zwykła

18 IX 2022

  1. Dzisiaj obchodzimy 56. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Słuchanie uchem serca”. Dziś Składka na remont dachu. Po Mszy św. popołudniowej poświecenie odnowionego krzyża na Granicach.
  2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas.
  3. W środę święto św. Mateusza, w czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek wspomnienie św. Ojca Pio. O godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych..
  4. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Caritas Diecezji Rzeszowskiej organizują zbiórkę płodów rolnych na rzecz schronisk albertyńskich. Prosimy o zgromadzenie płodów rolnych w czwartek 22 września przed godz. 8.00 przy drodze. Możliwy jest też odbiór z domu, wtedy prosimy kontaktować się z p. Mariuszem Zaciosem numer telefonu: 660009307.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian ze Ścieżek (z kwiatami).
  6. W naszej parafii w październiku będą katechezy przedmałżeńskie. Będzie pięć spotkań w poniedziałki od godz. 19.30. Na te katechezy może przychodzi młodzież po bierzmowaniu.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem „Aborcja to zabójstwo”. Jego celem jest ratowanie dzieci przed aborcją i uniemożliwienie promowania aborcji. Podpisy będą zbiera w salce na dole. Potrzebny jest numer PESEL.