Ogłoszenia 16 VIII 2021

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

15 VIII 2021

  1. Dziś Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dziękujemy Panu Bogu za zbiory. Poświecenie ziół, kwiatów, zbóż i owoców na Mszach św. o 7.30 i 10.30, a na sumie także wieńców dożynkowych. Na Mszy św. o godz. 15.00 będzie chrzest. Składka na remont dachu.
  2. W tym tygodniu będziemy modlić się w nowennach: w poniedziałek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin, we wtorek w intencji ubogich, chorych, potrzebujących oraz za pełniących dzieła miłosierdzia.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30.
  4. W sobotę pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o 1.00 z parkingu przy kościele.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian ze Ścieżek (z kwiatami).
  6. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.