Ogłoszenia 16 VIII 2020

20. Niedziela Zwykła

16 VIII 2020

  1. Dziś dzień solidarności z Libanem poprzez modlitwę i zbiórkę pieniędzy do puszek.
  2. Msze św. w tygodniu o 18.00.
  3. W poniedziałek nowenna za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji biednych i ubogich oraz pełniących dzieła miłosierdzia.
  4. W czwartek od godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Wydarzeniem nadchodzącego tygodnia będzie wizyta w parafii Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. Przygotujemy się do tego wydarzenia przez Triduum: w środę, czwartek i piątek. Zapraszam w te dni na Msze św. o 18.00. Kazania wprowadzą nas w tematykę nawiedzenia. Skorzystajmy też przed Mszami św. z sakramentu pokuty. Obraz powitamy w sobotę 22 sierpnia ok 17.45, następnie będzie Msza św. z kazaniem. Po Mszy zapraszam do modlitwy indywidualnej przed obrazem. O godz. 20.30 rozpoczniemy czuwanie prowadzone przez AK. Kościół będzie otwarty do 24.00. W niedziele między Mszami św. będzie czas na modlitwę indywidualną. O 14.00 odmówimy różaniec i zawierzymy naszą parafie Matce Bożej. Obraz odjedzie ok. 14.45 do Zgłobnia. O 15.00 będzie jeszcze Msza św. Zapraszam w tym czasie do modlitwy.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 31-40 (bez kwiatów).
  7. Intencje mszalne zamieszczone w gablocie i w Internecie.