Ogłoszenia 16 V 2021

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

16 V 2021

1. Od piątku przeżywamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Przez cały tydzień będziemy prosić o moc Ducha Świętego dla ludzi wierzących. Będziemy też modlić się w intencji diakonów przygotowujących się do święceń prezbiteratu, które odbędą się w sobotę o godz. 10.00 w Katedrze Rzeszowskiej. Codziennie też śpiewamy Litanie Loretańską.
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca składka na remont dachu. O godz. 15.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza św.
  3. W poniedziałek nowenna za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji chorych, cierpiących oraz za pełniących działa miłosierdzia.
  4. Znany jest już termin bierzmowania. Ksiądz Biskup Ordynariusz udzieli tego sakramentu 23 czerwca o godz. 18.00 w Zgłobniu. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę. Zapraszam na Mszę św.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  6. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza.
  7. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla kandydatów na lektorów.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z nr 131-150 (z kwiatami).
  9. Dziękuje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożoną ofiarę. Zostanie ona przeznaczona na remont dachu.
  10. Jest do zabrania kolejny numer naszej gazetki parafialnej.