Ogłoszenia 15 X 2023

28. Niedziela Zwykła

15 X 2023

  1. Dziś XXIII Dzień Papieski przeżywany pod hasłem „Cywilizacja miłości”. Zbiórka do puszek na budowę „żywego pomnika Jana Pawła II”. Także składka inwestycyjna. O godz. 15.00 różaniec, a następnie Msza Święta.
  2. Codziennie po Mszy Świętej Nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele.
  3. Nowenny: w poniedziałek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin, we wtorek za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji biednych, potrzebujących oraz za pełniących dzieła miłosierdzia, to też dzień modlitw i postu o pokój w Ziemi Świętej.
  4. W tym tygodniu będziemy obchodzić wspomnienia świętych: w środę św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia, w czwartek bł. ks. Jerzego Popiełuszko. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie oazowe dla dzieci i młodzieży.
  5. We wtorek spotkanie dla ministrantów.
  6. W środę na Mszę Świętą i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej.
  7. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30.
  8. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian od rodziny Augustyn do Edwarda Kamyka (bez kwiatów).
  10. W przyszłym tygodniu niedziela misyjna.