Ogłoszenia 15 V 2022

5. Niedziela Wielkanocna

15 V 2022

  1. Dzisiaj w nasze wspólnocie gościmy przedstawicieli naszego seminarium. Po Mszy św. porannej odbędzie się spotkanie dla dorosłych, po sumie dla Liturgicznej Służby Ołtarza i młodzieży. O godz. 15.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza św. W dni powszednie nabożeństwo majowe po Mszy św. Składka na remont dachu.
  2. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski. W tym dniu również nowenna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin, a we wtorek nowenna za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji chorych, cierpiących, potrzebujących pomocy oraz za pełniących dzieła miłosierdzia.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas.
  4. W czwartek od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 prosimy o to parafian z numerów od 71-80 (z kwiatami).
  7. Rocznica komunii św. odbędzie się 19 czerwca o godz. 15.00.