Ogłoszenia 15 III 2020

3 Niedziela Wielkiego Postu

15 III 2020

W związku z zagrożeniem epidemicznym władze państwowe wprowadziły ograniczenie zgromadzeń publicznych do 50 osób. Stąd w parafii zostaje zwiększona ilość Mszy św. niedzielnych (Msza św. w sobotę wieczorem będzie mszą niedzielną, a w niedzielę będzie dodatkowa Msza o godz. 9.00). W dzień powszedni o 17.00.

W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o ochronę zdrowia i życia Ksiądz Biskup Ordynariusz udzielił dyspensy od udziału we mszy niedzielnej. Prosimy o korzystania w tym czasie z radiowych i telewizyjnych transmisji Mszy św.

Jest to sytuacja wyjątkowa, a więc prosimy o zastosowanie się do zaleceń władz państwowych i kościelnych.

Każdego dnia w miarę możliwości odmawiajmy o godz. 20.30 różaniec w domach.

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00, a po nich Msza św.

2. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30, uroczystość św. Józefa – Patrona Kościoła Świętego.

4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 (po niej Msza św.) oraz o godz. 20.00.

5. Nowenny:

• W poniedziałek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin;
  • We wtorek za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji potrzebujących pomocy;

6. Dziękują za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 151 – 160 (bez kwiatów).

7. W sobotę o 17.00 będzie Msza św. niedzielna, a w niedzielę dodatkowa o 9.00.

8. Intencje mszalne.