Ogłoszenia 14 V 2023

6. Niedziela Wielkanocna

14 V 2023

  1. Dziś o 15.00 Nabożeństwo majowe, a następnie Msza Święta. Zapraszamy na majówki w tygodniu.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. Procesja do krzyża misyjnego.
  3. Nowenny: we wtorek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin, w środę za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji chorych, cierpiących i ubogich oraz za pełniących dzieła miłosierdzia
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli. Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Częstochowy.
  5. W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 7.00. Od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. O godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z nr.21-30 (z kwiatami).
  8. Powoli myślimy o Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Bożym Ciele). W Tym roku pójdziemy w stronę leśniczówki. Pierwszy ołtarz przy remizie bardzo proszę strażaków o wykonanie go, drugi przy Krzyżu koło Chmiela bardzo proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych, trzeci za Marianem Kycińskiem (za skrzyżowaniem) parafianie od krzyża do skrzyżowania i czwarty ołtarz koło Kaniewskich – proszę o wykonanie go Parafian od skrzyżowania do leśniczówki i Granice. Przy czwartym ołtarzu będzie zakończenie procesji.
  9. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 18 czerwca na Mszy Świętej o godz. 15.00.
  10. Zapowiedzi.