Ogłoszenia 13 IX 2020

13 IX 2020

1. Dziś o 15.00 Msza św. dla dzieci.
  2. Msze św. w tygodniu o 18.00.
  3. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o 17.30 Droga Krzyżowa, potem Msza św.
  4. Nowenny: w poniedziałek za wstawiennictwem św. Maksymiliana o trzeźwość; w środę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin; w czwartek za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji chorych i ubogich oraz za pełniących dzieła miłosierdzia.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – będziemy w tym dnu mieć Jego relikwie.
  6. We wtorek po Mszy św. zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III.
  8. W czwartek o 15.00 koło misyjne.
  9. W piątek święto św. Stanisława Kostki zapraszam na Mszę św. dzieci i młodzież.
  10. Fundacja Życie i Rodzina prosi o podpisy odnośnie zakazu marszów LGBT na ulicach polskich miast (tzw. parad równości). Podczas tych marszów dochodzi do profanacji i walki z religią katolicką. Podpisy będzie można składać od jutra do niedzieli po Mszach św. w salce na dole. Potrzebny jest numer PESEL.
  11. W kościele jest wiele różnych inicjatyw, które mają doprowadzić nas do głębokiej wiary. Dziś propozycja dla mężczyzn: Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii.
  12. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w następną środę 23 września będzie zbierać płody rolne. Więcej informacji w przyszłą niedzielę.
  13. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 71-80 (z kwiatami).
  14. Dziękuję za prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii.
  15. W poniedziałek i wtorek w Domu Kultury sołtys będzie zbierał opłaty za śmieci i podatek.
  16. Intencje mszalne i ogłoszenia zamieszczone w gablocie i w Internecie.