Ogłoszenia 12 XII 2021

3 Niedziela Adwentu

12 XII 2021

 1. Dziś trzecia niedziela adwentu: Gaudete – niedziela radości. O godz. 15.00 Msza św. dla dzieci. O godz. 16.00 w Domu Kultury spotkanie dla seniorów.
 2. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00. Roraty będą w poniedziałek, środę i sobotę. Proszę na roraty przynieść lampiony lub świece.
 3. Bardzo proszę, aby w tym tygodniu przystąpić do spowiedzi przed Bożym Narodzeniem. Spowiadamy codziennie od 16.30. W piątek będzie dłuższa spowiedź od godz. 9.00-10.30 oraz do 15.00-17.00. W piątek podczas spowiedzi będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Nowenny: w poniedziałek za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny i szkoły; we wtorek za wstawiennictwem św. Maksymiliana o trzeźwość; w czwartek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin; w piątek za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji chorych, cierpiących, potrzebujących pomocy oraz za pełniących dzieła miłosierdzia.
 5. We wtorek o 15.00 spotkanie koła misyjnego, a po Mszy św. Akcji Katolickiej i Zespołu Caritas.
 6. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30.
 7. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
 8. W przeszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca składka inwestycyjna – na remont dachu.
 9. Są wystawione opłatki na stoliku pod chórem. Dobrowolne ofiary można składać do skarbonki (obok stolika z opłatkami).
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę Parafian z  numerów 171-180 (bez kwiatów).
 11. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.