Ogłoszenia 12 I 2020

Niedziela Chrztu Pańskiego

12 I 2020

1. Msze św. w tygodniu o 7.00 i 17.00.

2. W tym tygodniu będą nowenny po Mszy św. o 17.00:

• W poniedziałek w intencji szkoły za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki;
  • We wtorek o trzeźwość za wstawiennictwem św. Maksymiliana Kolbego;
  • W czwartek w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II;
  • W piątek w intencji biednych i ubogich oraz pełniących dzieła miłosierdzia za wstawiennictwem św. Brata Alberta.

3. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać w Kościele kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W bieżącym roku hasłem przewodnim tygodnia są słowa „Życzliwymi bądźmy!”

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Józefa Sebastian Pelczara – Patrona naszej diecezji.

5. W ośrodku rekolekcyjnym „Kana” w Czarnej Sędziszowskiej w najbliższym tygodniu (17-19 stycznia) odbędą się rekolekcje dla osób współuzależnionych. Dodatkowe informacje na plakacie w gablotce.

6. Dziękuję dzieciom z koła misyjnego i rodzicom za przeprowadzenie Kolędy Misyjnej. Zebrano 4655 zł. Dziękuje wszystkim, którzy złożyli ofiary pieniężne.

7. Dziś o godz. 16.00 w Domu Ludowym Jasełka przygotowane przez mieszkańców Woli Zgłobieńskiej.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła; w sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z numerów 51-60 (bez kwiatów).

9. Wizyta duszpasterska:

• Od poniedziałku do piątku od 15.00;