Ogłoszenia 11 X 2020

11 X 2020

1. Dziś XX Dzień Papieski przeżywany pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży. O 15.00 różaniec, potem Msza św. dla dzieci.
  2. Msze św. w tygodniu o 17.00, następnie różaniec.
  3. Nowenny: we wtorek za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji szkoły; w środę za wstawiennictwem św. Maksymiliana o trzeźwość; w piątek za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin; w sobotę za wstawiennictwem św. Brata Alberta w intencji potrzebujących i pełniących dzieła miłosierdzia.
  4. We wtorek imieniny ks. bpa Edwarda.
  5. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, potem różaniec i Msza św.
  6. W czwartek o 15.00 spotkanie koła misyjnego, po Mszy św. spotkanie dla młodzieży. Także w czwartek po Mszy św. pouczenia przed chrztem.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny, także liczenie wiernych.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z nr 121-130 (z kwiatami).
  9. Intencje mszalne i ogłoszenia zamieszczone w gablocie i w Internecie.