Ogłoszenia 11 IX 2022

24. Niedziela Zwykła

11 IX 2022

 1. Dziś na Sumie poświęcenia ziarna na zasiew.
 2. W tym tygodniu przeżywamy 12. Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem” (J 14, 6). Zachęcamy, aby dzieci przed lekcjami czy po lekcjach przychodziły pomodlić się do kościoła.
 3. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej.
 4. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej okazji o godz. 17.30 odprawimy w kościele Drogę Krzyżową.
 5. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów.
 6. W piątek o godz. 20.00 różaniec i katecheza dla dorosłych.
 7. W tym tygodniu będą nowenny: we wtorek w intencji szkoły i Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w środę o trzeźwość za wstawiennictwem św. Maksymiliana, w piątek w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i w sobotę w intencji chorych, cierpiących, potrzebujących pomocy i za pełniących dzieła miłosierdzia przez wstawiennictwo św. Brata Alberta.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej poświecenie odnowionego krzyża na Granicach. Także składka na remont dachu.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie prosimy parafian z Zagór (z kwiatami).
 10. Jest do nabycia nowy numer Promyczka Dobra.
 11. Sołtys będzie zbierał podatek i opłaty za śmieci w środę i czwartek od godz. 8.00-17.00 w Domu Kultury.
 12. Diecezjalny Dom Tabor w Rzeszowie zaprasza Młodzież na katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej w czasie jednego weekendu w dniach 16-18 września 2022 r.  Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez formularz na stronie internetowej www.tabor.rzeszow.pl