Ogłoszenia 10 X 2021

28. Niedziela Zwykła

10 X 2021

  1. Dziś XXI Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży. O 15.00 nabożeństwo różańcowe, następnie Msza św. dla dzieci podczas której będzie przyjęcie nowych ministrantów.
  2. W sobotę uroczystość nadania imienia bł. ks. Jerzego Popiełuszki Szkole Podstawowej. Msza św. o godz. 9.00 pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Do tego wydarzenia przygotujemy się poprzez Triduum – w środę, czwartek i piątek – które poprowadzi ks. Jacek Szczęch. O godz. 17.00 Msza św. z kazaniem, a potem modlitwa różańcowa. Bardzo proszę, aby na uroczystość nadania imienia szkole wyspowiadać się.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. W środę imieniny ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego.
  5. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą św., a w piątek nie będzie różańca o godz. 20.00.
  6. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna – na remont dachu.
  7. Dziękuje za pieniądze złożone dla pogorzelców.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę Parafian z  numerów 61-70 (bez kwiatów) w piątek po Mszy św.
  9. Jest do zabrania kolejny numer gazetki parafialnej.