Ogłoszenia 1 I 2023

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1 I 2023

  1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwszy dzień Nowego Roku 2023. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duch przyjdź”. Można za to zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W tygodniu dodatkowe Msze Święte o godz. 7.00 w poniedziałek, wtorek i w sobotę.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszami Świętymi. W środę i czwartek od godz. 16.15. Bardzo proszę, aby dzieci z klasy czwartej przyszły do spowiedzi w środę.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.
  5. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 proszę parafian z numerów od 131-150 (bez kwiatów).
  7. W sobotę medytacja pierwszosobotnia od 16.30.
  8. W przyszłą niedzielę 8 stycznia o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie kolędowe w Domu Kultury dla wszystkich Parafian.
  9. Porządek wizyty duszpasterskiej: poniedziałek od godz. 15.00 od Róg Elżbiety do kościoła i od kościoła w stronę cmentarza; we wtorek od godz. 15.00 od rodziny Bączalskich do Stanisława Chmiel; środa od 18.00 od Kazimierza Nierody do Mariana Kycińskiego; czwartek od godz. 18.00 w bocznej drodze od Zbigniewa Długosz do góry oraz od Ryszarda Róg do rodziny Trznadel; w sobotę od godz. 9.00 od rodziny Kaniewskich do kościelnego.